Příhlášení do systému

Login

Email:
Heslo:

Zapomenuté heslo

Email:

Nový uživatel

Nick
Email
Heslo
Jméno
Příjmení
Stát
Klikněte pro jiný obrázek Opište kód prosím:

Registrace v obchodě FliesFactory.com

Nákup bez registrace - chraňte si své soukromí a hesla

K využívání služeb obchodu FliesFactory.com se není třeba registrovat. Rozhodli jsme se, v dnešní době plné obtěžujících registračních formulářů a zapomenutých hesel, vyjít zákazníkům s důvěrou vstříc. Proto Vás nenutíme, abyste vytvářeli účet a vkládali své osobní údaje, pamatovali si další a další hesla a loginy. U nás si jen zkrátka stačí vybrat zboží, vepsat doručovací údaje a stisknout tlačítko "odeslat". Obratem obdržíte na svůj email potvrzení objednávky a unikátní kód pro sledování průběhu vyřizování Vašich objednaných položek.

Kdy se tedy registrovat?

Vytvoření vlastního účtu je nutné pouze v případě, že chcete využívat nadstandardních služeb obchodu (např. historie objednávek), či s námi chcete obchodně spolupracovat. Na základě registrace obchodního partnera např. přidělujeme individuální slevy na skupiny zboží v jednotlivých kategoriích, nebo zapínáme moduly pro správu skladu, či zakázek dodavatelů (vazačů). Rozhodnete-li se zaregistrovat můžeme Vás ujistit, že veškeré osobní údaje registrovaných jsou maximálně bezpečně uschovány v databázi a hesla jsou velmi důkladně šifrována (ani osoba s přístupen do databáze je nemůže vidět v originální podobě - např. heslo "pepa", po zašifrování a uložení do databáze, vypadá například takto: "dgdyt72yqwgd72ygd27ygw900ynciencjez").

Máte-li jakýkoliv nápad na spolupráci, vážete zajímavé vzory mušek, vyrábíte vázací materiály, či pomůcky, kontaktujte nás. Rádi Vám poskytneme prostor pro vaši prezentaci.

Objednávka
0,-
Košík je prázdný
...
Nejprodávanější
Dohiku 301 25ks
Dohiku 301 25ks
CZK 99,00
Wapsi UTC 70
Wapsi UTC 70
CZK 45,00
Angel Hair
Angel Hair
CZK 50,00
Maruto C47BL 25ks
Maruto C47BL 25ks
CZK 75,00

power & design © 2006 - 2018 Karel Stýblo